ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ INTERSPORT ELLINIKON CROSS COUNTRY SPECIAL OLYMPICS 1km

Αρχική / ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ INTERSPORT ELLINIKON CROSS COUNTRY SPECIAL OLYMPICS 1km

RESULTS ELLINIKON CROSS COUNTRY SPECIAL OLYMPICS 1km

Rank 
Category
Gender
BIB
Name
YOB
Club
FINISH SPECIAL OLYMPICS 1km
1
Α
Male
427
EMMANOUILIDIS PANAGIOTIS
0:03:18
2
Α
Male
368
STAVROS FASOULIS
2001
CYCLING
0:03:50
3
Α
Male
438
ANDREAS PAPACHRISTOS
0:03:58
4
Α
Male
398
KONSTANTINOS NIKOLIS
1981
CYCLING
0:04:12
5
Α
Male
360
BABIS DARADIMOS
STIVOS GLYFADA
0:04:19
6
Α
Male
441
IOANNIS STRATIGOPOULOS
0:04:27
7
Γ
Female
384
VASILIKI KATSOUDI
TENNIS
0:04:29
8
Α
Male
434
ELEFTHERIOS LIVADITIS
0:04:32
9
Α
Male
443
CHRISTOS THIVAIOS
0:04:38
10
Α
Male
362
DIMITRIS DEFIGKOS
1983
CYCLING
0:04:43
11
Α
Male
431
DIMITRIS KOUTSODIMOS
0:04:46
12
Α
Male
426
CHOLEVAS LEONIDAS
0:04:47
13
Α
Male
414
ANDREAS VASILOPOULOS
1994
BASKET GRAVAS
0:05:06
14
Α
Male
408
KOSTAS STAMATOPOYLOS
STIVOS GLYFADA
0:05:11
15
Α
Male
391
ATHANASIOS LAIOS
1978
BASKET GRAVAS
0:05:21
16
Γ
Female
392
KATERINA LAIOU
1981
FB female
0:05:36
17
Α
Male
382
VASSILIS KASSIMATIS
SPORT DIRECTOR
0:05:40
18
Γ
Female
395
EIRINI MANISKA
JUDO
0:05:43
19
Α
Male
400
MICHALIS PACHOUNTIS
1995
BASKET GRAVAS
0:05:46
20
Α
Male
430
LAMBROS KONTOS
0:05:53
21
Γ
Female
404
MARIA PSYRROPOYLOY
STIVOS GLYFADA
0:05:58
22
Α
Male
396
THODORIS MARKAKIS
STIVOS GLYFADA
0:06:01
23
Γ
Female
433
MARIA LAMPIRI
0:06:04
24
Α
Male
389
KONSTANTINOS KOUELO
1967
CYCLING
0:06:16
25
Α
Female
435
ALEXANDROS LOGOTHERIDIS
0:06:22
26
Α
Male
367
KONSTANTINOS FAMELIARIS
1993
CYCLING
0:06:34
27
Γ
Male
440
SPYRIDOULA STAMOU
0:06:42
28
Α
Male
364
KONSTANTINOS DIMITRIADIS
1992
BASKET GRAVAS
0:06:46
29
Γ
Female
394
ALEXANDRA MAGA
STIVOS GLYFADA
0:06:50
30
Γ
Female
383
ANASTASIA KATSOUDI
1981
BASKET GRAVAS
0:06:57
31
Α
Male
439
DIMITRIS PERDIKARIS
0:07:22
32
Γ
Female
363
THEANO DILAVERAKI
1982
CYCLING
0:07:22
33
Α
Male
444
MICHILIS TOLIAS
0:07:28
34
Α
Male
376
PANAGIOTIS KARACHALIOS
CYCLING
0:07:32
35
Γ
Female
401
SOFIA PAFLIOTI
BASKET GRAVAS
0:07:33
36
Α
Male
402
NIKOS PAFLIOTIS
BASKET GRAVAS
0:07:33
37
Γ
Female
350
NATALIA ANDRIANOPOULOU
STAFF
0:07:36
38
Α
Male
352
CHRISTOS ANTONIOU
1978
CYCLING
0:07:36
39
Α
Male
403
EFSTATHIOS PREPIS
1993
CYCLING
0:07:36
40
Γ
Female
356
NIKOLETTA CHACHAMI
1980
CYCLING
0:07:46
41
Γ
Female
436
EFTHYMIA MARKANTONI
0:07:49
42
Γ
Female
447
ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΚΕΒΕΖΟΥ
0:07:50
43
Α
Male
354
EVAGGELOS AVGOULAS
1988
0:07:57
44
Γ
Female
424
ANTONOPOULOU ANNA
0:07:59
45
Γ
Female
385
LIA KIAPA
1975
CYCLING
0:08:03
46
Α
Male
388
DIMITRIS KONIDIS
1993
CYCLING
0:08:07
47
Α
Male
397
ANASTASSIOS NIKITAS
1963
AQ AG.PARASKEYI
0:08:12
48
Α
Male
417
PETROS VRATSISTAS
1978
CYCLING
0:08:13
49
Γ
Female
412
EIRINI TROMBETA
1975
BOCCE XOLARGOU
0:08:14
50
Γ
Female
407
ANTHI ROKANA
BASKET GRAVAS
0:08:14
51
Γ
Female
449
MAYRODIMOU KATERINA
0:08:14
52
Α
Male
365
FOTIS DROUGKAS
FB female
0:09:04
53
Γ
Female
358
AGGELIKI CHATZOPOULOU
1983
TENNIS
0:09:04
54
Γ
Female
445
VIRGINIA TSEKERI
0:09:04
55
Α
Male
369
MICHALIS FRAGOULOPOULOS
1990
BASKET GRAVAS
0:09:04
56
Γ
Female
361
MARIA-LOUKIA DASKALAKI
1991
BASKET GRAVAS
0:09:05
57
Γ
Female
409
IOANNA TARKAZIKI
JUDO
0:09:15
58
Γ
Female
386
LAMPRINI KITSALI
1982
BOCCE XOLARGOU
0:10:24
59
Γ
Female
418
EIRINI XALIL
JUDO
0:10:29
60
Γ
Female
429
FANI KATSAVOUNI
0:10:32
61
Γ
Female
378
MARIA KARATHANASI
1986
BOCCE XOLARGOU
0:10:33
62
Γ
Female
355
PARASKEYI BOGIATZI
1982
BASKET GRAVAS
0:10:46
63
Α
Male
413
BRENDO TZAFIR
1996
BASKET GRAVAS
0:10:54
64
Γ
Female
448
MARINA ANASTASIOY
0:13:38
65
Α
Male
425
BITSAKOS PETROS
0:13:39
66
Α
Male
437
NIKOLAOS NTALGLEIS
0:15:56
67
Α
Male
428
PANAGIOTIS KAITATZIDIS
0:15:59