ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ INTERSPORT ELLINIKON Cross Country Race Half Marathon 2017

Αρχική / ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ INTERSPORT ELLINIKON Cross Country Race Half Marathon 2017

RESULTS INTERSPORT ELLINIKON CROSS COUNTRY RACE 25KM

Rank
Category
Gender
BIB
Name
YOB
Age
Club
FINISH 25km
1
Α2
Male
622
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ
1984
33
Salomon Hellas
2:16:12
2
Α2
Male
554
ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ
1989
28
My athlete
2:22:49
3
Α2
Male
618
ΗΛΙΑΣ ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ
1983
34
2:36:03
4
Γ
Female
602
ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΤΖΙΑΤΖΙΑ
1992
25
SALOMON HELLAS
2:37:36
5
Α4
Male
546
ΝΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
1965
52
Salomon Hellas
2:42:39
6
Α2
Male
528
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ
1981
36
The Runner’s Project Team
2:43:29
7
Α1
Male
584
ΧΑΡΗΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
1995
22
Glyfada Athletics Club – Πάνθηρες
2:59:34
8
Α2
Male
574
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1983
34
3:05:05
9
Α1
Male
515
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ
1990
27
3:05:42
10
Α3
Male
505
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
1970
47
All Terrain Runners
3:06:07
11
Α3
Male
534
ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ
1975
42
ΣΑΦΑΝΣ
3:06:50
12
Α3
Male
532
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ
1977
40
3:12:35
13
Α3
Male
510
CHRIS ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
1978
39
X-TREME STORES TEAM-SDYM
3:18:42
14
Α2
Male
594
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ
1989
28
ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
3:23:41
15
Α3
Male
598
ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ
1970
47
MYATHLETE
3:27:09
16
Α4
Male
506
ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ
1966
51
ΕΥΚΛΗΣ
3:29:45
17
Α2
Male
570
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ
1983
34
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3:32:29
18
Α3
Male
610
ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ
1977
40
O2store Leykada
3:33:47
19
Α4
Male
585
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ
1965
52
ΣΠΕΛΕΟ
3:39:56
20
Α3
Male
561
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ
1978
39
FLAPPIES
3:43:49
21
Α3
Male
603
ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ
1977
40
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
3:48:32
22
Α3
Male
564
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΖΑΣ
1978
39
3:49:10
23
Α4
Male
577
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ
1967
50
ΣΑΦΑΝΣ
3:50:02
24
Α3
Male
590
ΣΠΥΡΟΣ ΠΗΛΟΣ
1974
43
3:50:02
25
Α2
Male
562
ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ
1986
31
3:50:17
26
Α2
Male
512
ΖΩΗΣ ΒΛΑΧΟΣ
1980
37
AllTerrainRunners
3:52:20
27
Α4
Male
500
BRAD TRUSLER
1967
50
3:54:49
28
Α3
Male
523
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ
1979
38
X-TREME STORES TEAM-SDYM
3:55:11
29
Α3
Male
572
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΣΔΑΣ
1973
44
OLYMPIA RUNNERS
3:55:29
30
Α3
Male
520
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1969
48
3:55:51
31
Α2
Male
529
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
1982
35
Outdoor games runners
4:01:31
32
Α3
Male
544
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
1974
43
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4:03:06
33
Α3
Male
538
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ
1973
44
ΦΣΑ RUNNING TEAM
4:03:41
34
Α1
Male
611
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΑΜΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
1993
24
4:04:22
35
Α4
Male
591
KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ
1964
53
ΑΡΙΑΔΝΗ
4:04:32
36
Α3
Male
553
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΙΑΜΠΕΗΣ
1976
41
4:05:31
37
Α2
Male
502
ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
1986
31
4:05:46
38
Α3
Male
576
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ
1977
40
4:06:45
39
Α2
Male
539
ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ
1985
32
The Runners Project
4:07:07
40
Α3
Male
558
ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ
1975
42
VO2MAX Exercise center
4:07:15
41
Α2
Male
580
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1983
34
4:08:02
42
Α2
Male
568
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ
1980
37
4:08:11
43
Γ
Female
623
ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ
4:08:46
44
Α4
Male
555
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΓΙΟΣ
1954
63
Πολιτιστικη Δράση Δ.Ε. Βραχναιικων
4:09:04
45
Α4
Male
592
ΓΕΟΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΙΣ
1944
73
ΣΑΦΑΝΣ
4:09:23
46
Γ
Female
560
ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ
1962
55
sky women rumning team
4:10:24
47
Α3
Male
516
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ
1975
42
4:13:12
48
Α3
Male
541
ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ
1973
44
iRun magazine
4:15:28
49
Α3
Male
519
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ
1970
47
4:16:24
50
Α3
Male
596
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
1977
40
4:16:28
51
Α3
Male
536
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΟΒΕΖΗΣ
1971
46
4:16:39
52
Α3
Male
508
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
1972
45
4:17:48
53
Α3
Male
543
ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ
1969
48
4:18:27
54
Α3
Male
537
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΣ
1974
43
4:25:38
55
Γ
Female
501
MANDY TRUSLER
1963
54
4:27:19
56
Α2
Male
600
ΣΠΥΡΟΣ ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1982
35
360 RUNNERS
4:31:17
57
Α3
Male
608
ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΩΤΗΣ
1968
49
ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
4:34:03
58
Α3
Male
525
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
1972
45
4:35:13
59
Α4
Male
518
ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ
1957
60
Παλληνιοι δρομεις
4:36:01
60
Α3
Male
601
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ
1977
40
4:39:08
61
Α3
Male
531
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
1977
40
4:39:09
62
Α2
Male
607
ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
1981
36
360 runners
4:39:46
63
Α3
Male
514
ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΛΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
1976
41
4:39:47
64
Γ
Female
599
ΑΘΗΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ
1982
35
Outdoor Games Running Team
4:41:42
65
Α3
Male
566
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΚΟΓΕΩΡΓΟΣ
1976
41
OUTDOOR RUNNING TEAM
4:41:42
66
Α3
Male
550
ΝΙΚΟΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ
1979
38
4:41:57
67
Α3
Male
524
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ
1974
43
4:44:07
68
Α4
Male
542
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΒΡΙΚΟΣΑΙΟΣ
1965
52
4:44:24
69
Γ
Female
547
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ
1965
52
4:49:28
70
Α4
Male
548
ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ
1966
51
4:49:28
71
Α4
Male
527
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΙΤΑΛΙΔΗΣ
1959
58
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4:58:25
72
Α3
Male
616
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΩΡΑΪΤΗΣ
1971
46
5:00:31
73
Α2
Male
619
ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ
1980
37
5:04:58
74
Α3
Male
511
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
1972
45
FREE RUNNERS
5:07:01
75
Γ
Female
587
ΒΑΣΙΛΙΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΚΟΥ
1996
21
5:16:56
76
Α3
Male
517
ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
1970
47
Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ “Η ΛΕΓΕΩΝΑ”
5:19:46
77
Γ
Female
582
ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ
1983
34
5:42:02
78
Γ
Female
625
ΘΕΜΙΣ ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΡΧΟΥ
1984
33
6:09:49
79
Α4
Male
563
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ
1939
78
ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ
6:16:59
80
Α3
Male
578
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ DNF
1974
43
ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNF
81
Α2
Male
604
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ DNF
1983
34
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
DNF
82
Α1
Male
621
ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ DNF
1988
29
DNF
83
Α4
Male
624
ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ DNF
1959
58
DNF