ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ INTERSPORT ELLINIKON Cross Country Race 2017

Αρχική / ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ INTERSPORT ELLINIKON Cross Country Race 2017

RESULTS ELLINIKON CROSS COUNTRY RACE 52KM

Rank 

Category

Gender

BIB

Name

YOB

Age

Club

FINISH 52km

1
Α2
Male
785
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
1985
32
Dynafit Greece
5:51:47
2
Α3
Male
809
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ
1971
46
SALOMON HELLAS
6:09:04
3
Α2
Male
752
ADAM LESZKO
1981
36
6:24:03
4
Α2
Male
873
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
1979
38
6:24:04
5
Α3
Male
804
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ
1971
46
ΦΛΟΓΑ
6:49:33
6
Α3
Male
833
ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ
1977
40
Natural High
6:49:34
7
Γ
Female
792
ΜΥΡΣΙΝΗ ΚΑΛΥΦΑ
1979
38
Ανεξάρτητη
6:53:46
8
Α3
Male
857
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΑΛΛΗΣ
1969
48
ΣΔΥ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
7:01:56
9
Α4
Male
769
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
1967
50
Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
7:05:55
10
Α3
Male
865
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΙΚΑΣ
1975
42
7:16:10
11
Α3
Male
829
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
1977
40
7:21:13
12
Α3
Male
870
ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
1976
41
Kalamata Trail Runners
7:21:43
13
Α3
Male
780
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
1976
41
7:22:00
14
Γ
Female
768
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΡΑΡΔΗ
1981
36
7:22:01
15
Α2
Male
869
ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ
1980
37
Chozen Mountain Team
7:26:18
16
Α2
Male
866
ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΚΑΤΛΗΣ
1983
34
7:26:18
17
Α2
Male
774
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΣΑΡΗΣ
1985
32
Goji Berry team
7:29:47
18
Α3
Male
814
ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
1969
48
ODLO-LASPORTIVA / GOJI BERRY TEAM
7:29:47
19
Α3
Male
816
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ
1970
47
KASIMIS TRAINING/ΣΔΥΡ
7:34:10
20
Α2
Male
802
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
1979
38
ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ – PURE
7:35:05
21
Α3
Male
819
ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΖΙΟΣ
1974
43
RECREATION FITNESS TEAM
7:36:04
22
Α4
Male
842
ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
1962
55
Free Runners
7:37:45
23
Α3
Male
811
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ
1977
40
7:38:27
24
Α4
Male
798
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ
1967
50
All Terrain Runners
7:40:54
25
Α2
Male
821
ΜΙΛΤΟΣ ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ
1978
39
Baliotis Nature Trail
7:45:32
26
Α3
Male
797
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΑΛΙΑΚΟΣ
1969
48
ROUSSOS RUNNING TEAM + ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΔΣ
7:57:42
27
Α2
Male
794
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ
1987
30
360 runners
7:57:55
28
Α3
Male
848
ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ
1969
48
S.D.KEFALONIAS
7:58:43
29
Α4
Male
852
ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ
1958
59
8:00:24
30
Α2
Male
778
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΜΑΣΚΟΣ
1978
39
Natural High
8:01:51
31
Α3
Male
773
ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ
1969
48
8:01:52
32
Α4
Male
813
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ
1967
50
KASIMIS TRAINING
8:02:08
33
Α3
Male
841
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
1972
45
8:03:58
34
Α3
Male
779
ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
1974
43
BALLIOTIS NATURE TRAIL / NATURAL HIGH
8:05:57
35
Α4
Male
791
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
1966
51
8:09:17
36
Α4
Male
782
ΑριστοτΕλης ΔιλιντΑς
1959
58
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
8:10:18
37
Α4
Male
783
ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
1963
54
O.M.G
8:11:34
38
Α3
Male
872
ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΑΚΟΣ
1970
47
8:13:00
39
Γ
Female
790
ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΑ
1978
39
BALIOTIS NATURE TRAIL
8:14:21
40
Α4
Male
824
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ
1965
52
ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
8:14:58
41
Α3
Male
815
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
1974
43
8:17:55
42
Α2
Male
853
ΣΠΥΡΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ
1978
39
TRAIL RUNNER CLUB CHALKIDA
8:23:28
43
Α3
Male
826
ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ
1968
49
8:26:13
44
Α2
Male
830
ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
1988
29
Kri Kri running ream
8:30:03
45
Α2
Male
851
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ
1983
34
ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
8:30:31
46
Α3
Male
875
ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
1970
47
8:31:24
47
Α4
Male
803
ΑΓΚΟΠ ΚΝΟΥΝΗ
1965
52
NATURAL HIGH
8:32:31
48
Α4
Male
849
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ
1959
58
ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
8:32:34
49
Γ
Female
793
ΜΑΙΡΗ ΚΑΝΑΚΗ
1975
42
TSIMOURAS FULL ON TRAINING
8:35:30
50
Α3
Male
822
ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ
1970
47
ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
8:35:37
51
Α4
Male
789
ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ
1967
50
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
8:36:27
52
Α2
Male
757
ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1983
34
Kri Kri Running Team / PURE
8:43:15
53
Α3
Male
807
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ
1968
49
8:43:16
54
Α4
Male
788
ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
1964
53
8:49:47
55
Α2
Male
808
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΤΣΙΑΡΗΣ
1985
32
9:00:25
56
Α2
Male
806
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ
1981
36
9:00:26
57
Α2
Male
871
ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
1981
36
9:09:43
58
Α2
Male
838
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ
1978
39
9:11:35
59
Α4
Male
864
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΠΑΣ
1963
54
9:14:34
60
Α4
Male
754
ALEXANDER NIKOLAIDIS-ANDERSSON
1961
56
9:15:20
61
Α2
Male
874
ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
1980
37
9:16:38
62
Α2
Male
840
ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
1979
38
9:19:18
63
Α3
Male
856
ΙΟΥΛΙΟΣ ΠΟΠΑΣ
1974
43
ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ
9:24:23
64
Α3
Male
764
ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ
1968
49
Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ
9:28:22
65
Γ
Female
861
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΕΚΙΟΥ
1978
39
ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ
9:28:22
66
Α3
Male
823
ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ
1976
41
Kalamata Trail Running-Target Sport
9:28:23
67
Α2
Male
800
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ
1978
39
ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
9:28:23
68
Α3
Male
775
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ
1971
46
9:31:14
69
Α3
Male
759
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΤΡΑΣ
1974
43
9:34:32
70
Α3
Male
750
ΝΑΣΟΣ callitsis
1976
41
wefit.gr
9:36:17
71
Α2
Male
753
JON LINDQVIST
1978
39
wefit.gr
9:36:18
72
Α2
Male
761
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ
1985
32
360 ΡΑΝΕΡΣ
9:49:07
73
Α2
Male
836
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΜΠΛΗΣ
1986
31
360 ΡΑΝΕΡΣ
9:49:07
74
Α3
Male
859
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
1970
47
9:50:19
75
Α2
Male
825
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ
1980
37
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9:51:59
76
Γ
Female
777
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
1964
53
9:56:45
77
Α4
Male
762
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
1962
55
FREE RUNNERS
9:57:41
78
Α3
Male
817
ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ
1972
45
9:58:54
79
Α2
Male
772
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ
1983
34
10:06:02
80
Α4
Male
846
ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
1962
55
10:16:04
81
Α3
Male
770
ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
1976
41
Τράπεζα αίματος ΖΑΜΠΑΤΗΣ
10:18:44
82
Α3
Male
863
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ
1970
47
Τράπεζα αίματος ΖΑΜΠΑΤΗΣ
10:18:50
83
Α4
Male
776
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
1962
55
ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
10:20:49
84
Γ
Female
796
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΥΔΗ
1970
47
3P / SKY WOMMEN RUNNING TEAM
10:22:47
85
Α3
Male
801
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ
1971
46
10:27:19
86
Α4
Male
756
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ
1965
52
Ο.Υ. Κρήτης
10:29:04
87
Α2
Male
795
ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
1978
39
10:39:11
88
Α4
Male
787
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ
1967
50
Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
10:48:36
89
Α2
Male
831
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ
1978
39
Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ
10:48:36
90
Α3
Male
786
ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΞΑΡΧΟΥ
1969
48
10:52:23
91
Α3
Male
832
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ
1975
42
VOLOS TRAIL
10:58:12
92
Α4
Male
860
ΝΕΣΤΩΡ ΣΑΡΡΗΣ
1966
51
SKORDO TEAM
11:36:21
93
Γ
Female
751
JIANPING GONG
1957
60
Sky Women Running Team
11:36:59
94
Α
Male
847
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
2016
Free Runners
11:38:19
95
Α2
Male
868
ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΤΟΥΡΟΣ DNF
1984
33
360o runners
10:16:04
96
Α4
Male
834
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ DNF
1961
56
ULTRA SKORDO TEAM
9:30:55
97
Α3
Male
862
ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ DNF
1974
43
SUMMIT RUNNERS ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
9:30:59
98
Α3
Male
766
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ DNF
1974
43
ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
9:31:10
99
Α1
Male
843
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ DNF
1988
29
Kalamata Trail Runners
10:50:05
100
Α3
Male
820
ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ DNF
1973
44
AllTerainRunner-Σ.Δ,Κεφαλονιασ
10:50:07
101
Α4
Male
781
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΒΑΤΙΔΗΣ DNF
1959
58
11:26:26
102
Α4
Male
845
ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ DNF
1954
63
ΨΗΛΗ ΡΑΧΗ ΔΡΑΜΑΣ
10:16:04